DAGO DISPLAY
loading...

18 urodziny DAGO Display

NOWE

Jesteśmy pełnoletni! 18 urodziny DAGO

Czas na huczne świętowanie! Nasza firma powstała w 2005 roku, co oznacza, że w tym roku obchodzimy jubileusz 18-lecia. Sami nie wiemy, kiedy to minęło, bo jak to się mówi „szczęśliwi czasu nie liczą”, a praca z naszymi klientami przy projektach, w które wkładamy 100 proc. serca to czysta przyjemność.

Przez ten czas zdążyliśmy wyprodukować tysiące standów, displayów, ekspozytorów i innych materiałów, które codziennie pomagają naszym klientom w promocji wizerunku ich marek i dzięki którym sprzedaż produktów prezentowanych na naszych POS-ach notuje ciągły wzrost.

Jesteśmy bezpośrednim producentem, a nie jedną z wielu agencji dlatego możemy zapewnić konkurencyjne ceny przy połączeniu z najwyższą jakością materiałów i niebanalnym designem.

Produkcja

Działamy kompleksowo.

Projektujemy => opracowujemy technologię => prototypujemy => produkujemy => wysyłamy => zapewniamy pełne wsparcie posprzedażowe. Wszystko pod jednym dachem.

Współpracujemy zarówno z dużymi międzynarodowymi korporacjami, jak również małymi przedsiębiorcami, dlatego już dziś zapraszamy Państwa do kontaktu!

Ta witryna stosuje pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza zgodę na ich użycie. View more
Rozumiem